oyun oyna ,oyun buysa , oyuncular nerede , flash oyun , flash oyunlar

Araba Yarış Oyunları
Araba
Balon Patlatma Oyunları
Balon
Bebek Oyunları
Barbie
Beceri Oyunları
Beceri
Ben 10 Oyunları
Ben 10
Giydirme Oyunları
Giysi
Dövüş Oyunları
Dövüş
Makyaj Oyunları
Makyaj
Mario Oyunları
Mario
Savaş Oyunları
Savaş
Yemek Oyunları
Yemek
Zeka Oyunları
Zeka
Benzer Oyunlar
.

Şirine Pastası Yap Oyunu

Şirine Pastası Yap Oyunu Açıklama : Şirinlerin en güzel üyesi şirine üzerinde kendi resmi olan bir pasta hazırlamak istiyor. Ona yardımcı olmalı ve şirine pastasını hazırlamasını sağlamalısınız. Oyunda tüm adımlar sırası ile karşınıza gelmektedir. Öncelikle size verilen malzemeleri gösterildiği sıra ile kapta toplayın. Malzemeleri aynı kaba koyduktan sonra mikser ile karıştırın. Ardından yumurta ve süt gibi diğer malzemelere sıra geliyor. Yumurtalara fare ile tıklayıp kırarak kabın içerisine koyun. Ardından sütü ilave edin. Sonrasında ise kakao ve vanilya gibi diğer malzemeleri koyarak pastanın hamurunu hazır hale getirip kaba dökerek fırında pişirin. Şirine Pastası Yap Mouse (Fare) sol tuşu ile oynanır.
Tuşlar :
Oynanma : 1516
Kategori : Kız Oyunları
Eklenme Tarihi : 2012-11-24 04:21:27
Paylaş :
Etiketler : Şirine Pastası Yap oyununu oyna Şirine Pastası Yap oyna online Şirine Pastası Yap oyunları Şirine Pastası Yap indirmeden oyna Şirine Pastası Yap flash oyunu mikserle pasta yapma oyunları şirıne yap mücevherlerli pasta yapma oyunu olimpiyat pastası yapma oyunu şirinler pasta yapma oyunu şirine pasta yapma oyunu şirinlerden şirine pastası yap şirine pasta yapma oyunları şirinlerin pastasını yapma şirine pasta yapma şirinler pasta yapma oyunu oyna şirinlerin pasta yapma oyunları sirinlerin pasta yapma oyunu şirinlerin+pastası şirinler pasta yapımı oyunu şirine pastası şirine+pastası engüzel+++++şirine++pastası++yap şirine pastası yapma şirin pasta yapma şirinlerin pastası yap sırınler pastası yapma şirinli pasta yapma oyunları şirin ve şirine pasta yapma oyununu oyna şirinler pasta yapımı pasta yapma oyunu oynaşirine şirınler pasta yapma şirinler pastası yapma oyunları şirine pasta oyunları sirinlerin pastası pasta yapma oyunları şirine pastası yapma oyunu şirine pastası yap şirine pastası yapma oyunu oyna şirine pasta oyunu çok güzel şirine pasta oyunu şirine pasta oyunu şiirinler pasta yapım oyunlar şirinler pastası yap oyna kizi oyunları şirinler sırınler pastası şirinler pastasını yapma oyununu oyna sirinler pastası yapma oyununu oyna şirine pastası ou şirinlerle pasta yap şirine pastasıyapma oyunu oyna şirine pasta yapımı şirine pasta yap şirine pasta yapma ounu şirine pasta yapma ounu şirinler pizza yapma oyunu şirinlerpasta yapmaoyunları şirinli pasta oyunu şirinlerin pastasını yap şirine kendi resmini kek yapma şirinler pasta yapiyor şirine pasta
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış
Türkiye'deki en eğlenceli oyun sitesi Oyun Buysa siz oyun severler için en güzel oyunları tek tek inceleyerek bu flash oyun sitesinde topladı. flash oyun  sitemizde araba oyunları , balon oyunları , beceri oyunları, zeka oyunları, giydirme oyunları ve savaş oyunları gibi standart oyun kategorileri haricinde ben 10 oyunları,  3d oyunlar , ameliyat oyunları,  uzay oyunları , friv oyunlar ve eğitici oyunlar gibi birçok güncel konular hakkında oyunları yayınlamaktadır. oyun buysa'daki tüm oynanan bu tüm güzel oyunlar paylaşım amaçlı sitelere yayan oyun yapımcılarına aittir.  oyunbuysa.com en güzel bedava oyunların bir sitede toplandığı, en kullanışlı ücretsiz oyun sitesidir. En yeni ve en güzel oyunların olduğu bu sitede oyun oynarken hem eğleniyor, hem de eğitici oyunlar ile öğreniyorsunuz. oyunbuysa oyuncular nerede sloganıyla açılan flash oyun sitemiz tüm oyun severlere iyi oyunlar diler.
ilahi - flash oyun oyna
Sitedeki oyunların her hakkı yapımcılarına aittir